Vítáme Vás

Račte vstoupit

Häuslerův statek je nově zrekonstruované selské stavení, které pod svou střechu pojme až 6 lidí. Obklopen zelení stojí za úzkým proužkem Šonovského potoka už bezmála 180 let a my Vás nyní zveme k jeho prohlídce.

Statek broumovského typu

melchior häusler

Boží klid, zpěv ptáků a bublání potůčku. Za domem louka a remíz táhnoucí se údolím až k rozlehlým pastvinám a lesům. Vpředu navazuje na dlážděné zápraží terasa s posezením a zahradním grilem. K masivnímu stolu se vejdete všichni a můžete si tak společně vychutnat odpolední kávu nebo užít večerní grilování. Zatravněný dvůr je lemovaný upraveným záhonkem s květinami a keříky. Zvenčí hrdě shlíží z pískovcového klenáku nad bránou jméno hospodáře Häuslera, jehož odkaz jsme se rozhodli zachovat. 

Vybavení: dvě ložnice (4+2 lůžka), koupelna s WC, vybavená kuchyň a jídelna, prostorná síň, chlév pro uschování kol

Pro společně strávené chvíle

světnice

Srdce stavení, místo pro setkávání. Hlavní obytná místnost, kde si připravíte svou ranní kávu, zahrajete s dětmi Člověče, nezlob se! nebo večer posedíte nad sklenkou vína.

Místo, kde uvaříte skvělý oběd a společně si ho vychutnáte. Ke stolu se vejdete všichni, žádné střídání u volných židlí, žádné ústupky a kompromisy. Prostě tu jen buďte spolu.

Vybavení: kuchyň s kompletním vybavením, myčka, trouba se sklokeramickou deskou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, jídelní kout, televize

Rodinný pokoj

červená ložnice

Táta, máma a dvě ratolesti pěkně pohromadě v pokojíku s oknem k louce. Za dům chodívají na zelené lupení srnky a pod okny bublá úzký pramínek potůčku. Místnost tak akorát pro přespání celé rodiny je umístěna v přízemí hned vedle hlavní světnice.

Kapacita: 4 osoby
Vybavení: 1x dvoulůžková postel, 1x patrová postel, šatní skříň, samozřejmostí je ložní prádlo, ručník a osuška pro každého

Separé pro dva

modrá Ložnice

Separé pro dva, privat, vejminek, soukromá ubikace, šmajchlkabinet… nazvěte ho, jak chcete, prostě útulný dvoulůžkový pokojíček pro ty, kteří chtějí mít soukromí a svůj klid. Jít spát se slepicemi nebo naopak vstávat v poledne, proč ne? Jednoduše zařízená ložnice bez zbytečných okázalostí s oknem do dvora jen pro Vás a partnera.

Kapacita: 2 osoby
Vybavení: dvoulůžková postel, komoda, nika s ramínky na šaty, samozřejmostí je ložní prádlo, ručník a osuška pro každého

Soukromý rituál

koupelna

Ať už osvěžující ranní sprcha nebo večerní očista po celodenním programu, v útulné selské koupelně bude Vaše hygiena malým soukromým svátkem. Pokud se však bude potřeba ráno na čas vypravit na výlet, u dvojumývadla se rychle vystřídá celá rodina.

Vybavení: sprchový kout, 2 × umývadlo, toaleta, lavice na odložení šatstva, němý sluha, fén

Horký relax

sauna

Přijedete k nám v chladných měsících a po celodenním pobytu v přírodě si chcete prohřát unavené svaly? Do sklepa jsme ukryli malou soukromou saunu, abyste měli pobyt u nás ještě příjemnější. 

Vybavení: sauna pro 4 osoby, věšák pro odkládání svršků, ručníky a osušky samozřejmostí

Volné termíny a ceník

Už jste se rozhodli pro dovolenou v našem krásném kraji? Najděte volný termín a začněte balit. Těšíme se na Vás!

Kde nás najdete?

Adresa

Šonov č. p. 209

Šonov u Broumova

549 71

Mapa

Ozvěte se nám

Telefon

+420 604 427 264 (8:00 – 20:00)

Mail

info@ubytovanibroumov.cz