15% sleva při zadání kódu: „MELCHIOR15“ (při rezervaci na webu, telefonu nebo e-mailu)

Krajina souznění

Poznejte Broumovsko a okolí

Broumovsko nabízí nepřeberné množství aktivit, ale i míst k odpočinku a rozjímání. Vydejte se do Adršpašských skal nebo Broumovských stěn. Obdivujte místní památky s monumentálním broumovským klášterem v čele. Vyrazte na kolo nebo jen tak lelkovat do přírody…

Jedinečný zážitek

Adršpašské skály

Udělejte si romantický výlet do skalního města s plavbou pramicí po klidné hladině pískovcového jezírka. Můžete jít sami nebo s průvodcem, okruh má 3,5 km a za zhruba 3 hodiny času projdete nejkrásnější místa této národní přírodní rezervace.

www.skalyadrspach.cz

Barokní perla

Klášter Broumov

Impozantní barokní komplex ukrývá za svými zdmi mimo jiné i  mimořádně vzácnou klášterní knihovnu, unikátní kopii Turínského plátna nebo vamberecké mumie ze 17. století v útrobách sklepení. Z bohatě zdobeného kostela sv. Vojtěcha oněmíte úžasem a když v něm navíc zažijete koncert, budete odcházet jako ve snách. Klášter je otevřen celoročně a nabízí program pro malé i dospělé.

www.klasterbroumov.cz

Klášter Broumov
Cyklo Broumovsko

Dovolená na kole

Cykloregion Broumovsko

Zábavná vyjížďka s dětmi za lesními zvířátky, pohodlně elektrokolem až na vrcholky pokochat se výhledy na krásnou krajinu Broumovské kotliny nebo náročná trasa ve volné přírodě pro nespoutané bikery – to je cykloregion Broumovsko.

www.cykloregion-noworudsko-radkowsko-broumovsko.cz

Venkovské skvosty

broumovská skupina kostelů

Výjimečný soubor devíti venkovských kostelů působivě zakomponovaných do místní krajiny Vás uchvátí svou jedinečností. Navštivte díla vrcholného baroka a nechte na sebe působit robustní tvary a důmyslně vedené křivky těchto úchvatných staveb. Každý je jiný a přece jsou tak stejné, to prostě musíte vidět. Po celé léto navíc ožívají hudebním festivalem Za poklady Broumovska.

www.broumovsko.cz

Kostel Martínkovice

Volné termíny a ceník

Už jste se rozhodli pro dovolenou v našem krásném kraji? Najděte volný termín a začněte balit. Těšíme se na Vás!

Kde nás najdete?

Adresa

Šonov č. p. 209

Šonov u Broumova

549 71

Mapa

Ozvěte se nám

Telefon

+420 604 427 264 (8:00 – 18:00)

Mail

info@ubytovanibroumov.cz